Mūsu stāsts

Zobārstniecības klīnika "Medical Group DENS" durvis pirmajiem pacientiem vēra 1993. gada martā. Tolaik tā bija maza privātprakse, kurā strādāja vien zobārstniecības dibinātāja Judīte Juta Bērziņa. Vadītājas izvirzītie ideāli, līdzīgi domājošu speciālistu kvalitatīvais darbs un pacientu ilgtermiņa uzticēšanās „Medical Group DENS” kolektīvam ļāvuši augt un 25 gadu laikā izveidoties par klientu iecienītu un atzītu zobārstniecības klīniku Rīgas centrā.

Attīstība

Labs speciālists pilnveido savas prasmes un investē savā profesionālajā attīstībā. Mūsu klīnikas ārsti ir savas nozares speciālisti, kuri seko līdzi jaunākajām tendencēm, tehnoloģijām un nepārtraukti papildina savas zināšanas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Mēs sadarbojamies un mācāmies viens no otra, strādājam kā komanda, lai saviem pacientiem nodrošinātu vispiemērotāko un efektīvāko ārstēšanu.

Ārstēšanas tehnoloģijas

Mums ir svarīgi, lai katram pacientam piemērotā individuālā ārstēšana būtu kvalitatīva. Mēs ne vien strādājam ar jaunām metodēm un tehnoloģijām, bet arī ar katru pacientu izrunājam konkrētās problēmas rašanās iemeslu, iespējamās sekas un ārstēšanās iespējas. Ir svarīgi atrisināt problēmu un pacientam iemācīt, kā mutes dobuma veselību uzturēt ilgtermiņā.

0
 .